Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Sektörde yeni kurulmuş olan firmamız çok kısa zamanda Türkiye’de liderliği göğüslemiş olmanın sorumluluğunu ve gururunu taşımaktadır. Tecrübeli ekibi ve kaliteli ürün anlayışı ile müşterilerine en iyi hizmeti sağlamayı ilke edinmiştir. Günümüze kadar olan bilgi ve tecrübelerini sektörün önde gelen firmalarıyla paylaşan Procase Türkiye genelinde keşif pazarlama ve montajını yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini satış sonrasında sürdüren Procase ürün pörtföyünü genişletrek müşterilerine yenilikler sunmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz

Ses, ışık, tasarım ve elektronik hizmetlerinde ülkemizin seçkin firmalarına çözüm ortağı olan Procase Türkiye’deki liderliğini devam ettirip uluslararası alana açmak ve Türkiye’nin tanıtımına en iyi şekilde katkıda bulunmaktır. Bu konuda yaptığımız ihracatın verdiği gururla yoluna devam etmektedir.

Misyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli yükselterek müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Sektördeki birey ve şirketlere olabildiğince hızlı ve dürüst hizmet vererek örnek şirket olmaya devam etmektir.